ÇİN İTHALAT DESTEK HİZMETLERİMİZ

Makina Tedarik

10 yıllık saha tecrübemiz ve gün be gün büyüyen makina üretici portföyümüzle, %100 garantili makina tedarik ediyoruz. Kaliteli, ekonomik ve yedek parça garantili. Kurulumu fabrikanın mühendisi tarafından yapılır ve kullanım eğitimi verilir. Kısaca, üretime hazır makine ve üretim hatlarını sizin ithal ediyoruz.

OEM/Özel Proje

Çin de, şirketinize özel bir ürün de yaptırabilirsiniz. Bize çizimlerini ve/ya numunesini gönderin, size üreticiden karşı numune yaptıralım. Beğendiğiniz takdirde, kendi markanızı da üründe ve paketlemesinde kullanabilirsiniz. Dünya daki büyük markalar da bu yolu izlemektedir.

Distributörlük

Çin deki bir fabrikanın Türkiye distribütörlüğünü almak ister misiniz? Sunduğumuz bu hizmetle, asgari yatırım yaparak, pazarlamasında tecrübeniz olan ürünleri veya makinaları pazarlayarak, gelirlerinize büyük katkı yapabilirsiniz.

Kontrol/Yükleme

Çin deki malınız hazır olduğunda, sizin kontrol veya test edilmesi belirttiğiniz konuları da dikkate alarak, son denetimlerimizi yaparız. Kriterlerinize uymayan bir durum söz konusu ise, hemen tarafımızdan bilgilendirilir, çözümü gerçekleştikten sonra, sizin de onayınızla yüklemesi yapılır.

Ürün/Üretici/Fiyat Araştırması

Çin’den ithalat yapmak isteyen ve biraz ingilizce bilen herkes, Alibaba gibi sitelerden araştırma yapabilir. Fakat! karşınızdaki firmanın gerçek üretici olup olmadığından, nasıl emin olacaksınız? Sanal ortamda tanıştığınız şahıs büyük ihtimalle, firmanın satış elemanı olacaktır. Dolayısıyla vereceği fiyat da gerçekçi olmayabilir. Bırakın bu işlerde uzman ekibimiz, araştırmanızı yapsın, siz aldığınız bilgilerden emin olun.

Fabrika Onay

Fabrika ziyaretlerine, çay içmeye gitmeyiz. Yönetim kadrosundan, mühendisine kadar görüşmelerimizi yaparız. Üreticinin ciddiyeti, referansları, üretim teknolojisi gibi önemli detayları atlamadan incelemelerimizi yaparız. Görsel ve video çekimi destekli, raporumuzu size sunarız. Sipariş öncesi, mutlaka faydanılması gereken bir hizmetimizdir.

Depo/Anahtar Teslim

Nakliye ve Türkiye Gümrüklemesiyle uğraşmak istemiyorsunuz. Buyrun size mallarınızı depo teslim, makinelerinizi anahtar teslim yapalım. Çözüm ortaklarımızla beraber, size başla-bitir paketi sunalım. Böylece zamandan kazanıp, üretiminize ve satışınıza daha çok odaklanabilirsiniz. İstanbul ofisimiz size kolayca ulaşabilir, saat farklarından dolayı aksamaksızın ve siparişiniz gecikmeden, güncelleme yapar.

Bu profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için zaman kaybetmeyin: